Kto sme

Debna.jpg
Daniela Prosmanová

Zdá sa mi, že v tejto brandži je viac právnikov ako poľnohospodárov :-). Neľutujem ,že som vyštudovala právo, ale vždy ma to ťahalo viac k živým veciam. Otec celý život pracoval v poľnohospodárstve a ja som od malička chcela byť veterinárka. Bohužiaľ, som alergička, tak som tento sen musela opustiť. Frou Frou je moja šanca realizovať sa v oblasti, ktorá mi je naozaj blízka.

Som zástancom preverenej kvality, takže pokým nenájdem produkt, ktorý ma kvalitatívne a ideovo presvedčí, potiaľ takýto produkt u mňa v ponuke nenájdete.

Som priama. Nebojím sa pýtať na veci, ktoré sú rozhodujúce pri mojej voľbe, či daný produkt budem ponúkať alebo nie. Je rozdiel medzi farmárom a farmárom. Len niektorí z nich chcú veci robiť poctivo, s nejakou ideou a erudovane. Takých budem hľadať.

Som zástancom prednostného podporovania lokálnych producentov. Produkty v ponuke Frou Frou budú prevažne z okolia Trnavy. Nečakajte u mňa ananás, banány, ale ani BIO zeleninu z Rakúska, keď viem, že produkciu v takej istej kvalite nájdem aj na Slovensku, len nebude mať "nálepku" BIO.  
Frou-Frou, s.r.o., Lúčna 7362/37, Trnava 917 05,
IČO: 46 305 416, DIČ: 2023326129, IČ DPH: SK2023326129, froufrou@froufrou.sk,
zapisaná v obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka číslo: 27991/T.

  Powered by Cyclone3 of Comsultia

Frou-Frou v médiách FAQs Kontaktujte nás Všeobecné obchodné podmienky Všeobecné užívateľské podmienky